Postimehe Ajakirjanduskooli 5. lend on edukalt lõpetanud, tähistades järjekordset olulist verstaposti ajakirjanduse hariduses. Kooliga alustas 33 õppijat, kellest edukalt lõpetas 32. Selle aasta lõpetajatest olid viis Postimees Grupi töötajad, esindades erinevaid toimetusi, sealhulgas Pärnu Postimees, teadus- ja tehnoloogiatoimetus, rus.Postimees, Elu24 ja välistoimetus.

Lõputunnistuse pälvis 29 õppijat, kolm õppijat lõpetasid kursuse tõendiga. Märkimisväärne on, et 11 õppijat ehk 33% kogu grupist läbis Ajakirjanduskooli täismahus, osaledes kõikidel koolituspäevadel. See protsent on kõrgeim kogu Ajakirjanduskooli ajaloos.

Õppijatel oli võimalus saada praktilist kogemust 16 erinevas toimetuses, mis andis neile väärtuslikke oskusi ja teadmisi tuleviku


Ajakirjanduskooli vilistlasega tegi Postimehes intervjuu Aimar Altosaar.

Jaan Tõnissoni Postimehe Fondi all tegutseva Postimehe Ajakirjanduskooli kuues lend alustab õpinguid 2024. aasta sügisel. Rohkem infot siit.

Postimehe Fond on asutatud eesti rahvusteaduste, kultuuri ning hariduse toetamiseks Eestis. Postimehe Fond toetab kultuuriprojekte, viib läbi Ajakirjanduskooli, tunnustab ajakirjanikke meediaauhindadega, toetab ajakirjandustudengeid stipendiumitega ning rahastab teadusraamatute kirjutamist.